COMMUNITY keramické umývadlo 60x55cm, bez prepadu, biela ExtraGlaze 7634111
COMMUNITY keramické umývadlo 60x55cm, bez prepadu, biela ExtraGlaze 7634111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-7634111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 60x17x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937823430 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
105,90 €
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT003BC
expedícia do 8 dní184,43 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €


