CROSS skrinka vysoká s práčovným košom 49x170x39cm, ľavá, starobiela CR216
CROSS skrinka vysoká s práčovným košom 49x170x39cm, ľavá, starobiela CR216
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR216 |
Dostupnosť:
na objednávku
- V horní části 1x prosklená dvířka, matné sklo
- 1x vyjímatelná police
- Uprostřed 1 zásuvka bez kolejniček se zarážkou
- V dolní části výklopný koš na prádlo
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x170x39 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 31.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855870 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
| S košom | ano |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
489,50 €
Pri platbe vopred iba 457,00 €
RETRO umývadlová skrinka 83,5x80x43cm, starobiela 1631
na objednávku1 147,05 €
Pri platbe vopred iba 1 088,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


