CROX umývadlo 40x40cm, liaty mramor, biela CX400
CROX umývadlo 40x40cm, liaty mramor, biela CX400
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CX400 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40x40 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856556 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
SPY stojánková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm PY07
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
BLADE keramické umývadlo 40x11,5x40 cm, na dosku, bez prepadu WH050
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, modrá so vzorom PI036
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €


