DENALI vykurovacie teleso 550x1336mm, 411 W, biela (B-613) DN613
DENALI vykurovacie teleso 550x1336mm, 411 W, biela (B-613) DN613
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DN613 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DENALI |
| Rozmer | 550x1336 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 1336 mm |
| Objem | 4.20 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Rámové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 411 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 10.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861963 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
CUBE TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50 mm, chróm CP581S
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO SPACE vykurovacie teleso 550x1430 mm, do priestoru, čierna mat IR438B
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1246 mm, biela mat IR546W
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
FANTINA vykurovacie teleso 500x1215mm, čierna mat IR511
na objednávku355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

