DENEB umývadlová skrinka 60,5x55x34,5cm, biela mat DN264
DENEB umývadlová skrinka 60,5x55x34,5cm, biela mat DN264
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DN264 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou AKIRA 10198
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENEB |
| Rozměr | 56,5x55x43,5 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115479 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Odtieň drezu | bílá |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DENEB skrinka vysoká 31x150x35cm Ľ/P, biela mat DN180
expedícia do 8 dní247,40 €
Pri platbe vopred iba 235,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, 2x dvierka, 1x zásuvka, biela 51065A
expedícia do 8 dní135,34 €
Pri platbe vopred iba 129,00 €
FAVOLO umývadlová skrinka 67x72,5x44,6cm, biela mat FV270
expedícia do 8 dní234,44 €
Pri platbe vopred iba 223,00 €
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, dub emporio AI365
expedícia do 8 dní274,08 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €


