DENEB umývadlová skrinka 80,5x55x39,4cm, biela mat DN284
DENEB umývadlová skrinka 80,5x55x39,4cm, biela mat DN284
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DN284 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou AKIRA 10198
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENEB |
| Rozměr | 56,5x55x43,5 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115486 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Odtieň drezu | bílá |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
98,73 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SEN nábytkové umývadlo, liaty mramor, 81x40cm, biela SN810
expedícia do 8 dní98,73 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 86,5x60x44,6cm, biela mat FV290
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
VEGA umývadlová skrinka 82x67, 6x43, 8 cm, 2xzásuvka, dub platin VG883
expedícia do 8 dní235,96 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 87,5 cm, dub emporio/antracit bridlice AI390-02
expedícia do 8 dní367,47 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


