DIMY podom. sprchová termostatická batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm DM493
DIMY podom. sprchová termostatická batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm DM493
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM493 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 7.1700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866487 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM nástenná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
Podomietková termostat. batéria s držiakom ručnej sprchy, 2 výstupy, hranatá, chróm MB453
expedícia do 8 dní611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SPY podomietkový sprchový set s pákovou batériou, prepínač, 2 výstupy, biela mat PY42/14-01
expedícia do 8 dní633,50 €
Pri platbe vopred iba 585,00 €
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, čierna mat XA53/15
expedícia do 8 dní736,12 €
Pri platbe vopred iba 698,00 €
736,12 €
Pri platbe vopred iba 698,00 €


