PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, chróm XA53
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, chróm XA53
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA53 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výbava | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942082 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
583,13 €
Pri platbe vopred iba 553,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco LEMIS 45S-IF Mini 525114 drez s odkvapom, obojstranný nerez, vstavaný/do roviny
na objednávku223,22 €
Pri platbe vopred iba 207,00 €

