SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, chróm PY53
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, chróm PY53
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942006 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Nástenná výtoková hubica, 210mm, chróm CR210CRO
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
SLIM hlavová sprcha, kruh 300mm, leštená nerez MS573
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Podobný tovar
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, chróm XA53
expedícia do 8 dní561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, čierna mat XA53/15
expedícia do 8 dní736,12 €
Pri platbe vopred iba 698,00 €
DIMY podom. sprchová termostatická batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna DM493BL
expedícia do 8 dní1 287,59 €
Pri platbe vopred iba 1 221,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT045VBC
expedícia do 8 dní639,76 €
Pri platbe vopred iba 591,00 €

