DIMY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat DM018BL
DIMY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat DM018BL
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM018BL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hĺbka | 206 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.0820 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866357 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Uzatváranie. hranatá výpusť pre umývadlá, prepad Click Clack, V 32-52mm, chróm 8540.360.5
expedícia do 8 dní32,39 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková umývadlová batéria, čierna mat PY08/15
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
110,65 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, orech - 91A20-04047-1-BF86
expedícia do 10 dní194,36 €


