Doska DTDL 1554x18x440mm, dub alabama DT155-2222
Doska DTDL 1554x18x440mm, dub alabama DT155-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT155-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 155x1,8x44 cm |
| Šírka | 1550 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.2000 kg |
| EAN | 8590913940132 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
196,46 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Mohlo by vás zaujímať
645,39 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €

