Doska DTDL 580x18x440mm, brest bardini DT058-1313
Doska DTDL 580x18x440mm, brest bardini DT058-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT058-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 58x1,8x44 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913426 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZORBA doska Rockstone 41x22, 5cm, biela mat LT113-0101 60475
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Doska DTDL 580x18x440mm, dub strieborný DT058-1111
na objednávku37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

