Doska DTDL 830x18x440mm, borovica rustik DT083-1616
Doska DTDL 830x18x440mm, borovica rustik DT083-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT083-1616 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 83x1,8x44 cm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 4.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893872 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč HT2 500W s rovným káblom Biela PMH-HT2-W-500W-RK
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €

