Doska DTDL 980x18x440mm, borovica rustik DT098-1616
Doska DTDL 980x18x440mm, borovica rustik DT098-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT098-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 98x1,8x44 cm |
| Šírka | 980 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893995 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
23,99 €
expedícia do 4 dní
Doporučujeme přikoupit
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Bino, skrinka s keram. umývadlom, 810x548x460mm, spodný, dub Sand Barbera, 2 zásuvky CN631
na objednávku460,00 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 80 cm, 2 zásuvky, matný grafit - 91AX0-0800-470-2-66
expedícia do 10 dní269,56 €

