Doska DTDL 980x18x440mm, brest bardini DT098-1313
Doska DTDL 980x18x440mm, brest bardini DT098-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT098-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 98x1,8x44 cm |
| Šírka | 980 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 5.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893971 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
ODETTA skrinka spodná dvierková 30x50x43, 5cm, pravá/ľavá, brest bardini DT300-1313
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 81x1, 8x46, 5cm, dub cuneo CR081-2525 60244
na objednávku62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Doska DTDL 980x18x440mm, dub alabama DT098-2222
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
KERALA doska Rockstone 82x1, 2x48, 5cm, biela mat KR080-0101 58695
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €

