DRAGON bočná stena 1000mm, číre sklo GD7210
DRAGON bočná stena 1000mm, číre sklo GD7210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD7210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 43.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820335 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DRAGON sprchové dvere 1400mm, číre sklo GD4614
expedícia do 8 dní505,15 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
DRAGON sprchové dvere 1100mm, číre sklo GD4611
expedícia do 8 dní455,58 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
DRAGON sprchové dvere 1300mm, číre sklo GD4613
expedícia do 8 dní488,62 €
Pri platbe vopred iba 456,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante BORO CLINIC umývadlová batéria s otočným ramienkom, chróm BMO_026C
expedícia do 12 dní43,84 €


