DREAMART podomietková umývadlová batéria, chróm DA004
DREAMART podomietková umývadlová batéria, chróm DA004
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DA004 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DREAMART |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863035 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Uzatvárateľná okrúhla umýv. výpusť click clack, veľká zátka, V 30-50mm, chróm CV1007
expedícia do 8 dní15,83 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
MIXONA podomietková umývadlová batéria, chróm MG008
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 70 x 40 cm, čierny rám, kartáčovaný nikel - 800-140-070-221-97-70-040
expedícia do 10 dní535,96 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 90 x 40 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-140-090-221-97-00-040
expedícia do 10 dní524,18 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 105 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 800-140-202-55-00-105
expedícia do 10 dní503,58 €


