MIXONA podomietková umývadlová batéria, chróm MG008
MIXONA podomietková umývadlová batéria, chróm MG008
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MG008 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIXONA |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 196 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.2770 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913851322 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dníMIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042
expedícia do 8 dníPodobný tovar
DREAMART podomietková umývadlová batéria, chróm DA004
expedícia do 8 dníTURSI podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm TI018
expedícia do 8 dníSPY podomietková umývadlová batéria, chróm PY08
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

