Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 78x44 cm, béžová GR7202
Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 78x44 cm, béžová GR7202
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR7202 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 78x16x44 cm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 14.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906770 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | béžová |
Doporučujeme přikoupit
170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
Zápustný dávkovač mydla, hranatý, chróm SP011
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Podobný tovar
Drez granitový vstavaný rohový s odkvapkávacou plochou, 114x57,5 cm, béžová GR1932
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
Mexen FLAT 360 SLIM 100 cm - Lineárny odtokový žľab, ružové zlato 1641100
expedícia do 10 dní107,78 €


