Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 78x44 cm, čierna GR7204
Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 78x44 cm, čierna GR7204
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR7204 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 78x16x44 cm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 14.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906787 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
CORNELI stojanková drezová batéria, výška 300mm, čierna mat CE60/15
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Drezová nerez výpusť 6/4", s prepadom a ovládaním, čierna 155.122.6
expedícia do 8 dní51,82 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Drezový drvič kuchynského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Podobný tovar
Drez granitový vstavaný rohový s odkvapkávacou plochou 114x57,5 cm, čierna GR1934
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 160 x 120 cm, čierny rám, čierna - 8C2-160-120-70-70-P
expedícia do 10 dní600,74 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 160 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8C2-160-120-01-00
expedícia do 10 dní562,48 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 160 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8151-160-120-01-00
expedícia do 10 dní427,02 €


