Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 78x44 cm, biela GR7201
Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou, 78x44 cm, biela GR7201
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR7201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 78x16x44 cm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 14.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906763 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Zápustný dávkovač mydla, hranatý, chróm SP011
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
SILI stojanková drezová batéria, flexibilné ramienko, biela/chróm SR481
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
81,97 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, dub alabama LT410-2222
expedícia do 8 dní155,13 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €


