Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, chróm AQ615
Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, chróm AQ615
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AQ615 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 49 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827686 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, chróm SG403
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vývod sprchy, okrúhly, čierna mat 1205-01B 1205-01B
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Držiak sprchy hranatý, otočný s vyústením, chróm SG363
expedícia do 8 dní39,85 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm / zlato 981R2 56440
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

