Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm L/P variant EL1815EL3315
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm L/P variant EL1815EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1815EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 76.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901959 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
607,55 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
515,42 €
Pri platbe vopred iba 478,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I BK 335.0588.180
na objednávku1 042,43 €
Pri platbe vopred iba 991,00 €


