PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, čierna mat 8889026
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, čierna mat 8889026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8889026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 142,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1426 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 35.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015163012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 127,48 €
Pri platbe vopred iba 1 070,00 €
597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, biela 94259311
na objednávku771,70 €
Pri platbe vopred iba 732,00 €


