EMONA umývadlová skrinka 39,4x55x39cm, dub cuneo
EMONA umývadlová skrinka 39,4x55x39cm, dub cuneo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM040-2525 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,4x55x39 cm |
| Šířka | 394 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119422 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Ravak 10CVS2-100 R satin+Transparent 7QRA0U03Z1
na objednávku321,45 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm mrazivá, čierna - 894-080-101-70-30
expedícia do 10 dní152,77 €


