ESCA BLACK MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1415-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 71.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111389 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč HT2 800W s krúteným káblom Čierna PMH-HT2-B-800W
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €

