ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1211-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966309 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
252,15 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €
Deante SILIA HEXA horizontálny podomietkový sprchový set s hlavicou, kefa.oceľ NHS_F0YK
expedícia do 12 dní665,17 €
201,30 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €


