ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1580-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966545 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm ES1280-04
expedícia do 8 dní283,39 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, číre sklo AXC80CL
expedícia do 8 dní293,13 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 800 mm ES1080-03
expedícia do 8 dní234,57 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €


