ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1190-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965289 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G00 uhlová termostatická sada s krytom R, Duplex, DN50, čierna - W907-900-905-70
expedícia do 10 dní54,18 €
Mexen G05 uhlová termostatická sada s krytom R, Duplex, DN50, biela - W907-958-905-20
expedícia do 10 dní51,35 €


