ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1200 mm ES1012-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1200 mm ES1012-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1012-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964862 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, chróm ES7210
expedícia do 8 dní94,34 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1200 mm ES1012-03
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1200 mm ES1212-03
expedícia do 8 dní347,50 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1200 mm ES1512-04
expedícia do 8 dní370,81 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €


