ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-01
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 700 mm ES1070-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1070-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964909 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 700 mm ES1570-04
expedícia do 8 dní261,55 €
Pri platbe vopred iba 242,00 €
238,23 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 700 mm ES1370-02
expedícia do 8 dní249,15 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €


