ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-01
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1210-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966569 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 mm ES1510-03
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-03
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, dymové sklo AXC100SC
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €


