ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm ES1211-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1211-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967290 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
expedícia do 8 dní406,87 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-06
expedícia do 8 dní377,73 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1100 mm ES1511-02
expedícia do 8 dní325,64 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €


