ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm ES1270-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm ES1270-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1270-04 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967344 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXC70MR
expedícia do 8 dní296,61 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 ES1270-01
na objednávku236,04 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-03
expedícia do 8 dní244,50 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €


