ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1190-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 3.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967184 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 ES1290-01
expedícia do 8 dní279,75 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, číre sklo AXC90CL
expedícia do 8 dní310,50 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 900 mm ES1090-02
expedícia do 8 dní252,79 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €


