ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-07
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-07
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1312-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968341 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, biela mat ES7434 56198
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF11 300x1100, spod. príp., 500 W, biela W611F-030-110-00
expedícia do 10 dní140,88 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1400, spod. príp., 637 W, antracit W611F-030-140-66
na objednávku223,49 €


