ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1030-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 20.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913112164 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-06
expedícia do 8 dní356,69 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, číre sklo AXC120CL
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, sklo Marron AXC130MR
expedícia do 8 dní421,63 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €

