ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub collingwood ESC230-1919
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub collingwood ESC230-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-1919 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x172x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 24.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895241 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný KR350-3434 58770
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
WAVE skrinka vysoká 40x140x20cm, ľavá/pravá, biela/dub alabama WA250-3022
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


