ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub polar ESC230-1010
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub polar ESC230-1010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x172x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 24.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895210 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ESPACE vnútorná zásuvka 256x100x280mm pre ESC230, ESC330, ESP530 a ESP630 (ESP999) ESC999
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 400 x 1400 mm, spodné pripojenie, 907 W, čierny W611-040-140-70
na objednávku158,14 €
Mexen CV11 doskový radiátor 400 x 1500 mm, spodné pripojenie, 972 W, biely - W611-040-150-00
expedícia do 10 dní124,19 €


