ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný ESC430-1111
ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný ESC430-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC430-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x60x22 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 8.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895456 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria SAT Fusion vrátane podomietkového telesa páka tmavé drevo SATBSFU101DTC
expedícia do 4 dní180,81 €
Umývadlová batéria Hansgrohe Tecturis S bez podomietkového telesa kartáčovaný bronz 73351140
expedícia do 4 dní361,90 €
TURSI podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat TI018B
expedícia do 8 dní298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €

