ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC630-2222
ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC630-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC630-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x78x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 11.7000 kg |
| EAN | 8590913940309 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC430-2222
expedícia do 8 dní228,41 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, biela mat (TS035) TS035-3131
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
228,41 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €

