ESPACE skrinka 35x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný ESC530-1111
ESPACE skrinka 35x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub strieborný ESC530-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC530-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x94x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895654 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-LXB 90CM S SKY Nábytková zostava 90 cm s nábytkovým umývadlom SKY
expedícia do 10 dní441,71 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 90 cm, 1 zásuvka, matne šedá - 91AX0-0900-235-1-62
expedícia do 10 dní170,80 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 90 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matný grafit/matná biela - 91A10-09047-1-BF66-W23M01
expedícia do 10 dní474,14 €


