ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný ESC450-3434
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný ESC450-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC450-3434 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| Rozměr | 50x172x32 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 26.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965517 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela lesk KR350-3030 58769
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €
SITIA skrinka vysoká 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik SI230-1616
expedícia do 8 dní392,07 €
Pri platbe vopred iba 372,00 €

