ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub polar ESC450-1010
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub polar ESC450-1010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC450-1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 50x172x32 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 26.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895517 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
360,26 €
GODIVA umývadlo 58x44cm, bez otvoru pre batériu, liaty mramor, biela GU058-0
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

