EZARA doska DTDL 121,6x1,8x47cm, borovica rustik EZD121-1616 60294
EZARA doska DTDL 121,6x1,8x47cm, borovica rustik EZD121-1616 60294
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZD121-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 121,6x1,8x47 cm |
| Šířka | 1216 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114199 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / zlato SET305-102
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 685
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €

