LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (70+20+70cm), biela mat LE070-3131-07
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (70+20+70cm), biela mat LE070-3131-07
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-3131-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 88.3470 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913978005 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
560,72 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
718,33 €
Pri platbe vopred iba 681,00 €
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €
398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


