EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, borovica rustik EZ792-1616
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, borovica rustik EZ792-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ792-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114106 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
439,95 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
Kúpeľňový set ELLA 80, biela KSET-022 KSET-022
na objednávku1 122,52 €
Pri platbe vopred iba 1 037,00 €
LARGO umývadlová skrinka 41x60x35cm, orech bruno LA423
na objednávku346,34 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €

