EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub strieborný EZ101-1111
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub strieborný EZ101-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ101-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113765 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
142,62 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €
Nábytkový záves s podložkou, naložený, integr.tlmenie, chróm 61634
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, biela mat strip CR121-3131S-21
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €

