FILENA umývadlová skrinka 67x51,5x43cm, biela mat FID1270W
FILENA umývadlová skrinka 67x51,5x43cm, biela mat FID1270W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FID1270W |
Dostupnosť:
na objednávku
- 2x zásuvka
- Horní zásuvky bez výřezu pro sifon
- Lze použít pouze doporučený sifon URBINO
- Možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky
- Možnost instalace s nábytkovým umyvadlem nebo s Rockstone deskou a umyvadlem na desku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FILENA |
| Rozměr | 67x51,5x43 cm |
| Šířka | 670 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955822 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Doska Rockstone 680x12x440mm, biela mat DTR68-0101
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
URBINO umývadlový sifón šetriaci miesto s Click Clack, 5/4", odpad 32, biela 151.133.0
expedícia do 8 dní26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
GODIVA umývadlo 68x44cm, liaty mramor, biela GU068
expedícia do 8 dní167,93 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
Mohlo by vás zaujímať
302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, siena strip CR701-4242S
expedícia do 8 dní527,99 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
GALANTA TELLUS umývadlová skrinka 70x82x33cm, masív 1674
na objednávku660,19 €
Pri platbe vopred iba 616,00 €


