FILENA umývadlová skrinka 95x51,5x43cm, dub FID1210D
FILENA umývadlová skrinka 95x51,5x43cm, dub FID1210D
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FID1210D |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka
- Horná zásuvka bez výrezu pre sifón
- Možno použiť iba odporúčaný sifón URBINO
- Možnosť inštalácie držiaka uterákov na bok skrinky
- Možnosť inštalácie s nábytkovým umývadlom alebo s Rockstone doskou a umývadlom na dosku
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FILENA |
| Rozmer | 95x51,5x43 cm |
| Šírka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub natural |
| Materiál | MDF/dyha |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879531 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, čierny granit AR466
expedícia do 8 dní495,97 €
Pri platbe vopred iba 470,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, biely pieskovec AR467
expedícia do 8 dní495,97 €
Pri platbe vopred iba 470,00 €
Mohlo by vás zaujímať
71,09 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
Sprchová batéria Mexen Fabia DF05 so sprchovacím setom, čierna - 74654DF05-70
expedícia do 10 dní60,31 €


